ohzuza logo
Available soon!

O nas

„ My kobiety jesteśmy piękne, dbajmy więc o siebie i swoją kobiecość. Stroimy się do pracy, na spotkanie, randkę - dlaczego nie robić tego także wieczorem?"

Katarzyna Pastwa,

założycielka marek VANILLA NIGHT&DAY i OH! ZUZA

Oh! Zuza została stworzona dla nowoczesnych kobiet, które czerpią, z życia pełnymi garściami, poszukują namiętności, smaków i zachwytów, śledzą najnowsze trendy i cenią sobie ubrania wysokiej jakości.

Założycielką firmy jest Katarzyna Pastwa, absolwentka informatyki, finalistka konkursu Bizneswoman Roku 2015, zauroczona siłą kobiecości. Jej misją było stworzenie wyjątkowej bielizny nocnej dla kobiet, które nie tylko w dzień, ale również wieczorem pragną wyglądać wyjątkowo i elegancko

Nasze mocne
strony

Wszystkie ubrania produkujemy w duchu SLOW FASHION - z niezwykłą dbałością o każdy szczegół, we własnej szwalni w Łodzi - włókienniczym sercu Polski.

  • Kobiecy elegancki design

  • Świeżość i talent projektantów łączymy z doświadczeniem naszego zaplecza – pracują z nami specjaliści z Francji i Belgii.

  • Najwyższa jakość

  • W naszej szwalni tnie się tkaniny, nie jakość. Produkty Oh! Zuza powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów sprowadzanych z Włoch, Francji i Niemiec, a także z zaufanych polskich dziewiarni. Liczy się najdrobniejszy detal i wykończenie. Liczy się najdrobniejszy detal i wykończenie.

  • mix and mach

  • Wszystkie nasze produkty dostępne są osobno, dzięki czemu można je ze sobą dowolnie komponować. Granice dopasowują się do stylu – nigdy odwrotnie.

Copyright © Vanilla s.c

Siedziba firmy mieści się w Polsce.